درباره ما

درباره ما

بیش از 20 سال تجربه
عرضه کننده‌ محصولات اورجینال
رضایت مشتریان
ارزان‌تر از همه‌جا

تاریخچه شرکت

مجموعه حیات ایران با پشتوانه 20 سال تجربه مدیران و عوامل آن در امر طراحی، نظارت و اجرای سیستم­های آبیاری و آبرسانی و همچنین در امر تولید لوله­ های پلی اتیلن در شرکت حیات گستر اکباتان، در زمینه تولید و توزیع انواع لوله و اتصالات آبیاری و آبرسانی و مشاوره فروش محصولات فعالیت می­ نماید. شرکت حیات گستر اکباتان در سال 1391 با مساحت 30000 متر مربع، 1600 متر مربع سالن تولید و 200 متر مربع آزمایشگاه و ساختمان اداری و ظرفیت 4000 تن در سال به بهره ­برداری رسید. محصولات تولیدی شرکت شامل لوله­های پلی اتیلن نرم 16 و 20 میلیمتری و لوله­ های پلی اتیلن آبرسانی از سایز 20 تا 315 میلیمتردر فشارهای 2.5 تا 16 اتمسفر و نیز لوله­های با کاربری برق و غلاف می­باشد.

محصولات شرکت دارای نشان سازمان ملی استاندارد و تاییدیه مرکز مکانیزاسیون کشاورزی و نیز مجوز معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی بوده و دارای ضمانت کیفیت ده ساله است.

مجموعه حیات ایران با توجه به سوابق و تجربیات مدیران و کارشناسان آن در زمینه توزیع لوازم و اتصالات آبیاری و آبرسانی با بهترین و مناسب ترین برندهای مربوطه برای تامین لوازم و اتصالات همکاری می­نماید.

شرکت حیات گستر اکباتان با بیش از 8 سال سابقه درخشان در زمینه تولید و بهره برداری لوله های پل اتیلن توانسته افتخارات بسیاری در این زمینه به دست آورد