ماموریت و چشم انداز

مأموریت و چشم‌انداز شرکت پیشران آسانسور هگمتان

پیشران در سال‌های اخیر به بیانیه‌های مأموریت و چشم‌انداز خود افزوده است. بیانیه چشم‌انداز آن بر ارزش‌های اساسی آن مانند برتری محصول و نوآوری تأکید می‌کند. بااین‌حال، هدف اصلی شرکت پیشران آسانسور عمدتاً در مورد محصولات و فناوری آن است. رسالت و چشم‌انداز ما باید مسئولیت اجتماعی شرکت در برابر جامعه را شامل شود.

از زمان تأسیس، پیشران آسانسور به ارائه ارزش و عملکرد از طریق فناوری اعتقاد داشت. این شرکت به کیفیت عالی محصولات و طراحی‌های زیبا شهرت‌ یافته است. چشم‌انداز ما از آینده به‌طور مفصل در بیانیه‌اش شرح داده شده است. مهم‌ترین حوزه‌های تمرکز این شرکت، نوآوری مداوم و کیفیت محصول است. بااین‌حال، نوع محصولاتی که تولید می‌کنیم تنها با تلاش برای تعالی امکان‌پذیر است.

چشم‌انداز و رسالت شرکت پیشران آسانسور

بیانیه‌ی چشم‌انداز

  • ما اعتقاد داریم که برای تولید محصولات عالی خلق‌ شده‌ایم و این تغییرناپذیر است.
  • ما دائماً بر نوآوری تمرکز می‌کنیم.
  • معتقدیم که باید فناوری‌های اصلی محصولاتی که تولید می‌کنیم را در اختیار داشته و کنترل کنیم.
  • ما به همکاری عمیق و متقابل همکاران خود اعتقاد داریم که این امر به ما امکان می‌دهد به‌گونه‌ای نوآوری خلق کنیم که شرکت‌های دیگر فاقد آن هستند.

شرکت پیشران برای ارائه عملکرد بی‌نظیر و کیفیت بی‌نظیر محصول ساخته‌شده است. پیشران استانداردهای بالایی را برای خود تعیین کرده و بر دستیابی به آن‌ها متمرکزشده است. هنوز هم فقط دو چیز وجود دارد که مدام در مورد آن‌ها صحبت می‌کند – نوآوری در فن‌آوری و ارزش‌هایی مانند سادگی و صداقت.